Փետրվարի 6-ին ընկերության արհմիությունը կազմակերպել էր սիմպոզիում «Մարդկանց կողմնորոշված, ձեռնարկությունների բարձրորակ զարգացման խթանում» թեմայով: հանդիպում. Նիստը նախագահում էր արհմիության նախագահ Թանգ Լին։
Սիմպոզիումի մթնոլորտը ներդաշնակ ու ներդաշնակ էր։ Մասնակիցները վերանայեցին ընկերության հետ անցկացրած օրերը՝ ելնելով սեփական աշխատանքային իրողություններից, անկեղծ հպարտություն հայտնեցին ընկերության վերջին տարիների ձեռքբերումներով և լի էին վստահությամբ ընկերության հետագա զարգացման մեջ: Աշխատանքային միջավայրի բարելավումից մինչև աշխատակիցների ազատ ժամանակի հարստացում, «աշխատավարձից և նպաստներից», որոնք սերտորեն կապված են աշխատակիցների կենսական շահերի հետ մինչև աշխատանքային գործընթացների օպտիմալացում, արտադրանքի նորարարությունից մինչև որակի շարունակական բարելավում, հաճախորդների լավ սպասարկում և այլն, մենք ունենք: աշխատակիցներին ծառայություններ է մատուցել բոլոր առումներով. Միջոցառման վայրում մթնոլորտը շատ ջերմ էր, քանի որ ընկերությունը բարձրորակ զարգացման առաջարկներ էր ներկայացնում: Ընկերության նախագահ պարոն Գենգ Ջիզժոնգը և արհմիության նախագահ Թանգ Լին քննարկումներ կազմակերպեցին և պատասխանեցին բոլորի կողմից բարձրացված հարցերին և պահանջեցին պահել գրառումներ և արձագանքներ և շարունակել հետևել և լուծել:
Նոր տարում ընկերության արհմիությունը կշարունակի կամուրջ և կապող դեր խաղալ, լինել աշխատակիցների լավ «ընտանիքի անդամ» և հասնել ընկերության և աշխատակիցների միջև ընդհանուր զարգացման և առաջընթացի շահեկան նպատակին: